Документи

Протоколи для продовження строку розгляду тендерної пропозиції

0
1059

Фахівцями платформи були запропоновані приклади рішень уповноваженої особи про продовження строків розгляду тендерної пропозиції. Чергові зміни до Постанови Кабміну №1178 від 12.10.2022, які набрали чинність 19.05.2023, повернули при проведенні відкритих торгів застосування аукціонів та водночас законодавець залишив можливість для замовника розгляд пропозиції у разі якщо на відкриті торги була подана одна пропозиція. Вказані нюанси та зміненні положення Особливостей із посиланням на відповідні статті Закону України «Про публічні закупівлі» суттєво впливають на формування змісту рішень уповноваженою особою навіть при прийнятті рішення про продовження строків розгляду тендерної пропозицій.

При цьому, відразу зауважуємо, що незмінними залишилися строки розгляду тендерної пропозиції та строк на який може замовник продовжити строк розгляду такої тендерної пропозиції, а саме: строк розгляду найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення її електронною системою закупівель найбільш економічно вигідною. Такий строк може бути аргументовано продовжено замовником до 20 робочих днів. У разі продовження строку замовник оприлюднює повідомлення в електронній системі закупівель протягом одного дня з дня прийняття відповідного рішення.

Тож, підготували для використання в роботі приклади протоколі у разі якщо відкриті торги були оголошенні із застосуванням електронного аукціону та для участі у таких торгах було подано дві та більше тендерних пропозицій:

пов'язані статті