Документи

Пакет прикладів документів для проведення відкритих торгів

44

Активно
37116

У відповідності до пункту 10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 одним із видів закупівель, які замовники повинні проводити у випадку, коли вартість товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі яких визначається відповідно до пункту 3 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15 квітня 2020 р. № 708 (далі - послуги з поточного ремонту), становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, є процедура відкритих торгів.

Останні зміни, які враховані в матеріал: зміни внесені Постановою Кабміну від 02.04.2024 № 382, які набрали чинності 9 квітня 2024 року.

Тому задля вдалого проведення процедури відкритих торгів пропонуємо повний пакет прикладів документів для проведення такої закупівлі.

До речі, на платформі також є інструмент, що допомагає швидко сформувати тендерну документацію та додатки під конкретну закупівлю - Електронізована тендерна документація. Потрібно лише заповнити поля і у відповідь на ваш запит будуть надіслані документи, з якими ви зможете працювати далі.

Нижче повний оновлений пакет прикладів документів для проведення відкритих торгів:

Запит цінових пропозицій:

Затвердження річного плану та тендерної документації:

Тендерні документації:

Проєкти договорів:

Технічні специфікації:

Взаємодія з уповноваженими органами та учасниками

Внесення змін до тендерної документації:

Відхилення тендерної пропозиції:

Продовження строку розгляду тендерної пропозиції та укладення договору про закупівлю:

Визначення переможця закупівлі:

Відміна відкритих торгів:

#відкриті торги#договір про закупівлю#тендерна документація

пов'язані статті

Публічна офертаПолітика конфіденційностіДля авторівКонтакти

© 2024 TNDR. Освітня платформа у сфері публічних (державних) закупівель. ТНДР.

Visa & Mastercard