Документи

Приклади протоколів для здійснення закупівлі через електронний каталог ≤ 100 тис грн

3

Активно
2702

Згідно з пунктом11 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 для здійснення закупівель товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких є меншою, ніж 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких є меншою, ніж 200 тис. гривень, робіт, вартість яких є меншою, ніж 1,5 млн. гривень, замовники можуть використовувати електронну систему закупівель відповідно до умов, визначених адміністратором електронної системи закупівель, у тому числі електронний каталог для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково дотримується принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом, вносить інформацію про таку закупівлю до річного плану та оприлюднює відповідно до пункту 3-8 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.

У разі здійснення закупівлі, вартість якої є меншою, ніж 50 тис. гривень, без використання електронної системи закупівель замовник не оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.

В свою чергу, 26.10.2022 набрав чинності наказ ДП «Прозорро» від 20.10.2022 № 25, яким затверджено інструкцію про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в Особливостях здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування.

У відповідності до даних норм, одним із способів закупівлі, якщо вартість предмета закупівлі є меншою ніж 100 тис. грн. є  закупівля через електронний каталог шляхом запиту пропозицій постачальників відповідно до постанови Кабміну від 14.09.2020 № 822 з подальшим оприлюдненням звіту про договір про закупівлю, який укладений без використання електронної системи закупівель.

Тому далі пропонуємо приклади документів для проведення запиту пропозиції постачальників через електронний каталог, якщо вартість предмета закупівлі на рік є меншою ніж 100 тис грн:

  1. Приклад запиту цінових (комерційних) пропозицій для визначення очікуваної вартості
  2. Приклад протоколу про затвердження РП та проведення закупівлі (закупівля через електронний каталог до 100 тис. грн)
  3. Приклад договору про закупівлю товарів через електронний каталог до 100 тис.грн.
  4. Приклад протоколу про відхилення пропозиції переможця відбору на підставі пп. 1 п. 64 Порядку (закупівля через електронний каталог до 100 тис. грн)
  5. Приклад протоколу про відхилення пропозиції переможця відбору на підставі пп. 2 п. 64 Порядку (закупівля через електронний каталог до 100 тис. грн)
  6. Приклад протоколу про відхилення пропозиції переможця відбору на підставі пп. 3 п. 64 Порядку (закупівля через електронний каталог до 100 тис. грн)
  7. Приклад протоколу відміни запиту пропозицій на підставі пп.1 п. 65 Порядку (закупівля через електронний каталог до 100 тис. грн)
  8. Приклад протоколу відміни запиту пропозицій на підставі пп. 2 п. 65 Порядку (закупівля чере електронний каталог до 100 тис. грн)
  9. Приклад протоколу відміни запиту пропозицій на підставі пп. 3 п. 65 Порядку (закупівля через електронний каталог до 100 тис. грн)
  10. Протокол про продовження строку для укладання договору про закупівлю (закупівля через електронний каталог до 100 тис. грн)

пов'язані статті