Документи

Приклади тендерних документацій за Особливостями

7

Активно
4122

Запорукою вдалого проведення закупівлі є складення тендерної документації у відповідності до положень законодавчих норм.

Так, абзац 1 пункту 28 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості) визначає, що тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону з урахуванням цих особливостей.

Останні зміни, які враховані в матеріал: зміни внесені Постановою Кабміну від 02.04.2024 № 382, які набрали чинності 9 квітня 2024 року.

У відповідності до даної норми замовники формуючи тендерні документації повинні керуватися пунктом 28 Особливостей та статтею 22 Закону України «Про публічні закупівлі».

Окрім цього, формуючи тендерну документацію замовники повинні враховувати вимоги ще низки нормативно-правових актів з огляду на специфіку предмета закупівлі.

Також замовникам формуючи тендерну документацію не слід забувати, що частиною 1 статті 164-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення України передбачена адміністративна відповідальність за складення тендерної документації не у відповідності із вимогами закону.

Тому задля полегшення життя замовників та уникнення ризиків при формуванні тендерної документації пропонуємо до огляду тендерні документації, в яких максимально враховані вимоги нормативно-правових актів.

Технічні специфікації:

#відкриті торги#тендерна документація

пов'язані статті

Публічна офертаПолітика конфіденційностіДля авторівКонтакти

© 2024 TNDR. Освітня платформа у сфері публічних (державних) закупівель. ТНДР.

Visa & Mastercard