Приклади документів для призначення уповноваженої особи та її взаємодії із внутрішнім замовником
Вимогами частини 1 статті 11 Закону встановлено, що відповідальною за організацію та проведення процедури закупівлі / спрощеної закупівлі є уповноважена особа. Згідно приписів частин 9 статті 11 Закону уповноважена особа виконує свої функції у відповідності до положень Закону та відповідно до Положення про уповноважену особу.
Тому, ми підготували для використання в роботі замовника пакет прикладів документів, які є необхідними для призначення та виконання функцій уповноваженої особи:
- Наказ на призначення уповноваженої особи;
- Положення про уповноважену особу;
- Положення про уповноважену особу (у разі проведення усіх закупівель);
- Наказ про затвердження Положення про уповноважену особу;
- Наказ про призначення уповноваженої особи на період тимчасової відсутності.
Важливою передумовою проведення вдалих закупівель є взаємодія закупівельника із внутрішнім замовником.
Водночас для уникнення проблем у взаємодії закупівельника із внутрішнім замовником варто задокументувати порядок дій кожного. Тож пропонуємо до вашої уваги приклади таких документів (наказ та положення), а саме:
- Приклад наказу про затвердження положення про взаємодію уповноваженої / відповідальної особи із структурними підрозділами замовника під час проведення публічних закупівель;
- Приклад положення про взаємодію уповноваженої / відповідальної особи із структурними підрозділами замовника під час проведення публічних закупівель.
В свою чергу, для того, щоб визначити потребу замовника у товарах, роботах та послугах на наступний рік необхідно не тільки проаналізувати закупівлі попереднього(іх) періоду(ів), а ще й комунікувати із внутрішніми замовника (відділами, департаментами тощо).
Для цього уповноваженій особі необхідно зробити відповідні запити та для ефективного аналізу інформації встановити вимоги до подання такої інформації. Наводимо приклад запиту у вигляді службової записки:
Також уповноважена особа може залучати інших працівників для розгляду тендерних пропозицій. Але це потрібно робити з відповідним документальним офорленням, створюючи робочу групу. Для цього можуть знадобитись наступні документи:
пов'язані статті
30 верес.
[онлайн 30 жовтня] Як прийняти правильне закупівельне рішення в ситуаціях, де більшість допускає помилки29 верес.
Як працювати із прикладами (шаблонами) документів22 верес.
Що варто зробити уповноваженій особі по роботі в осінній період17 верес.
Якщо призначено нову уповноважену особу чи має вона нумерувати свої протоколи з одиниці чи продовжує далі нумерацію?16 верес.
Чи передбачена відповідальність за складення протоколу не у відповідності до положень НПА, в яких визначені вимоги до форми та змісту протоколу