Книги

Все про закупівлі поточного ремонту

2
2468

Поточний ремонт є однією із найбільш популярних послуг для замовників та водночас послугою, яка викликає досить багато питань. Так, у відповідності до пункту 21 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» поточний ремонт є послугою. В свою чергу, у відповідності до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості) вартісні межі для здійснення закупівлі послуг з поточного ремонту, які визначені в пункті 10 Особливостей є окремо визначеними від загалом послуг та становлять 200 тис. грн. Також пункт 3 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15.04.2020 № 708 визначає окремий порядок визначення предмета закупівлі послуг з поточного ремонту, який є відмінним від інших послуг.

З огляду на певну специфічність предмета закупівлі послуг з поточного ремонту пропонуємо до огляду онлайн-книгу, яка допоможе розібратися зі всіма тонкощами закупівлі послуг з поточного ремонту.

Передумови проведення поточного ремонту

Щоб закупити послуги з поточного ремонту замовники повинні перед здійсненням закупівель вчинити певні дії, задля визначення переліку послуг. В наступній статті дізнаєтесь, які дії повинен вчинити замовник перед здійсненням закупівлі послуг з поточного ремонту та в якому документі відобразити перелік таких послуг: 

Передумови проведення поточного ремонту: які дії повинен вчинити замовник та на підставі якого документа його проводити?

Визначення предмета закупівлі поточного ремонту

Необхідною умовою здійснення ефективної та правомірної закупівлі є визначення предмета закупівлі у відповідності до законодавчих норм. В наступних статтях знайдете відповіді на всі питання, які стосуються визначення предмета закупівлі поточного ремонту:

Складення тендерної документації для закупівлі послуг з поточного ремонту

Важливою складовою проведення вдалої закупівлі є формування тендерної документації та проєкту договору про закупівлі у відповідності до законодавчих норм. Тому в наступній статті пропонуємо ознайомитися з важливими аспектами підготовки тендерної документації та проєкту договору про закупівлю:

Що замовникам варто врахувати при складенні тендерної документації та проєкту договору про закупівлю при закупівлі послуг з поточного ремонту

Навчання з поточного ремонту

Щоб швидко розібратися із особливостями проведення закупівлі послуг з поточного ремонту пропонуємо ознайомитися із наступним навчанням: Закупівля поточного ремонту: від А до Я

пов'язані статті