TNDR. Відеоуроки з публічних закупівель на ТНДР
Тематичні відеоуроки, записи онлайн навчань, тести, різноманітні завдання та комплексні відеокурси для розвитку знань і навичок у закупівельній сфері. Розглядаємо проблемні та штатні робочі ситуації, надаємо рекомендації щодо порядку дій, аналізуємо новації законодавства
Закупівельний інструмент: Як визначити МНН лікарського засобу
Законодавство зобов’язує замовника вказувати міжнародну непатентовану назву (МНН) для кожного лікарського засобу, що закуповується. Для цього необхідно правильно йог о визначити. Бажано залучити до цього компетентного фахівця, але навіть у…

щоб переглянути
Стереотипи роботиуповноваженої особи
Існує ряд стереотипів, які добряче ускладнюють робочий процес закупівельника. В цьому відеоуроці розпочали з базових аспектів діяльності уповноваженої особи, потім аналізували яким чином сформувати взаємодію з керівництвом та колегами так, аби…

щоб переглянути
Як працювати із договором / договором про закупівлю: алгоритм дій замовника
Після укладення договору / договору про закупівлю взаємодія замовника та контрагента відбувається в межах такого договору. Тому, у разі необхідності внесення змін чи розірвання договорів важливо звернутися не лише до…

щоб переглянути
Закупівельний інструмент: Перевірка правомірності укладання додаткової угоди щодо збільшення ціни за одиницю товару до договору про закупівлю
Однією з підстав для внесення змін до договору про закупівлю згідно норм Особливостей є підпункт 2 пункту 19 Особливостей, який дозволяє змінити ціну за одиницю товару, як в сторону збільшення,…

щоб переглянути
«Допорогові» закупівлі: практичні рішення для типових і нетипових ситуацій
«Допорогові» закупівлі – найпоширеніший вид закупівель, який замовники використовують для задоволення власних потреб. На перший погляд, проведення таких закупівель здається швидким, простим і не вимагає значних зусиль, адже цей вид…

щоб переглянути
Практикум щодо дискримінаційних вимог у тендерній документації
Одним із принципів здійснення публічних закупівель є недискримінація учасників та рівне ставлення до них. Однак доволі часто уповноважені особи несвідомо нехтують даним принципом та встановлюють дискримінаційні вимоги в тендерній документації,…

щоб переглянути
Закупівлі для осінньо-зимового періоду 2025–2026: ключові аспекти для замовників
Для підготовки до осінньо-зимового періоду замовники закуповують товари, роботи чи послуги, необхідні для стабільного функціонування їхніх об’єктів. Такі закупівлі проводяться відповідно до спеціальних законів і нормативно-розпорядчих документів, які містять чіткі…

щоб переглянути
Практикум щодо визначення очікуваної вартості предмета закупівлі
В цьому відеоуроці проаналізували законодавчі норми, які регламентують особливості визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, визначили основні методи визначення предмета закупівлі та розглянули особливості визначення очікуваної вартості для окремих предметів закупівель. …

щоб переглянути
Особливості організації та проведення сезонних закупівель
Перелік сезонних закупівель – це те, що замовник теоретично може передбачити, так як періодично стикається з відповідною потребою. Якщо замовник вчасно зверне увагу на наявність відповідної сезонної потреби, то зможе…
Як уповноваженій особі підготуватися до відпустки
Уповноважена особа, як і кожен працівник замовника має право на відпочинок, який вважається відпусткою. У період такої відсутності на роботі працівник не має права виконувати посадові обов’язки або покладенні розпорядчим…

щоб переглянути
Розірвання договору ✂️
Цікаві тематики
Популярне серед колег