TNDR. Статті з публічних закупівель на ТНДР
Спеціалізовані статті та новини на професійну тематику. Аналізуємо зміни в нормативно-правових актах, практику контролюючих органів та судів, відповідаємо на питання, системно досліджуємо норми та реальні процеси, з якими ви стикаєтесь в процесі роботи. Пропонуємо рекомендації та чіткі алгоритми дій
Особа, яка була внесена в реєстр корупціонерів не була піддана адміністративному стягненню згідно ст. 39 КУпАП: чи є підстави для виключення відомостей з реєстру НАЗК
Згідно пункту 47 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом…
Формування тендерної документації для проведення відкритих торгів при закупівлі робіт: на що слід звернути увагу
Задля того, щоб провести закупівлю замовникам необхідно належно підготуватися до проведення закупівлі. Так, однією з обов’язкових вимог при підготовці до проведення процедури закупівлі відкритих торгів є формування тендерної документації. Водночас…
Ціна на хліб під час ЗПП розраховується на 1 кг, а фасування переможець пропонує по 600 гр. – чи є це порушенням та як замовнику вести обрахунок обсягу отриманого товару
Вимоги пункту 11-2 до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України від 25.12.2015 № 922-VIII «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного…
Закупівля авторського нагляду при закупівлі робіт: визначаємо головне
Пункт 22 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі-Закон) визначає, що предмет закупівлі - товари, роботи чи послуги, що закуповуються замовником у межах єдиної процедури закупівлі або…
З якою очікуваною вартістю оголошувати закупівлю, якщо середня очікувана вартість закупівлі за отриманими ціновими пропозиціями перевищує суму затверджених бюджетних видатків
Доволі часто виникають ситуації, коли замовник отримує цінові (комерційні) пропозиції і за результатами розрахунків отримує очікувану вартість предмета закупівлі, яка перевищує суму затверджених бюджетних видатків. Відповідно виникає запитання: з якою…
Як контролюючі органи та суди розцінюють відміну закупівлі в різних ситуаціях
У замовників, які проводять закупівлю товарів, робіт та послуг шляхом застосування відкритих торгів можуть виникнути випадки, які визначені пунктом 50 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників,…
Як провести закупівлю товарів за одним кодом ДК, якщо при цьому декілька позицій товарів підпадають під один КЕКВ, а решта – під інший КЕКВ
Варто відмітити, що не кожен із замовників у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) стикається із поняттям «КЕКВ». Але навіть ті закупівельники, котрі роками групують предмети закупівлі…
Який вид закупівлі обрати після розірвання договору про закупівлю
Досить часто замовникам з різних причин доводиться розривати договір про закупівлю. В результаті розірвання договору про закупівлю в замовника виникає необхідність в задоволені всієї річної потреби або частини річної потреби,…
Алгоритм проведення закупівель за виключеннями, визначеними пунктом 13 Особливостей
Постановою Кабміну від 05.07.2024 № 782 (далі – Постанова № 782) було внесено чергові зміни до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про…
Алгоритм закупівлі через електронний каталог, якщо вартість предмета закупівлі на рік ≥ 100 тис. грн
У цьому матеріалі проаналізуємо алгоритм проведення запиту пропозицій постачальників згідно Порядку формування та використання електронного каталогу, затвердженому постановою Кабміну від 14.09.2020 № 822 (далі – Порядок), якщо вартість предмета закупівлі…