Види надпорогових закупівель, які визначенні Особливостями
«Надпорогові» закупівлі, це ті закупівлі, які проводяться замовником вартість предмету закупівлі яких передбачає проведення або закупівлі, яка передбачена пунктом 10 Особливостей або при наявності підстав, які надають право укласти «прямий» договір про закупівлю з дотриманням чітких законодавчих вимог. До таких закупівель відносять закупівля товарів, робіт та послуг вартість яких становить або перевищує: 100 тис. гривень для закупівлі товарів та послуг, 200 тис. гривень для закупівлі послуг з поточного ремонту та 1,5 млн. гривень для закупівлі робіт. Які ж види закупівель має застосувати замовник у разі здійснення «надпорогових» закупівель?
Закупівля шляхом застосування відкритих торгів або відкритих торгів з публікацією англійською мовою. Дані види закупівлі можуть застосовуватися замовником як один із видів закупівель щодо будь – якого предмету закупівлі чи це товар, чи це послуга, послуг з поточного ремонту чи робота. Єдиним виключенням при застосування відкритих торгів є закупівлі окремих товарів, які передбачені у додатках 1 та 2 Особливостей, та на законодавчому рівні такі закупівлі мають свій порядок, оминути який замовник немає підстав. Проведення закупівель шляхом застосування відкритих торгів або відкритих торгів з публікацією англійською мовою справа, яка потребує знань, спеціальних умінь та часу. Тому, у наведених матеріалах замовник може ознайомитися із детальними діями та їх послідовність під час проведення відкритих торгів, а також ознайомитися із особливостями та недоліками проведення відкритих торгів з публікацією англійською мовою.
- Алгоритм проведення відкритих торгів за Особливостями затвердженими Постановою №1178
- Особливості та проблемні моменти здійснення відкритих торгів з публікацією англійською мовою з 09.04.2024
- Головне про формування тендерної документації
- Пакет прикладів документів для проведення відкритих торгів
Закупівля шляхом використання електронного каталогу. Даний вид закупівлі запропонований законодавцем як альтернатива відкритим торгам під час закупівлі товару та в окремих випадках як вид закупівлі, який замовник має застосувати обов’язково враховуючи вид товару, що має на меті придбати замовник (продукти харчування, медичні вироби та лікарські засоби). Детальніше у матеріалах.
- Дорожня карта закупівельника для проведення запиту пропозицій постачальників з контрольними точками (якщо вартість предмета закупівлі на рік ≥ 100 тис. грн.)
- Алгоритм закупівлі через електронний каталог, якщо вартість предмета закупівлі на рік ≥ 100 тис. грн
- Як здійснити закупівлю товару, вартість предмета закупівлі якого дорівнює або більше 500 тис. грн, якщо в електронному каталозі присутній тільки динамічний профіль
- Специфіка закупівлі медичних виробів через електронний каталог
- Чи є порушенням проведення відкритих торгів для товарів, які визначені в додатках 1 та 2 Особливостей, без попереднього проведення закупівлі з використанням електронного каталогу
- Приклади протоколів для здійснення закупівлі через електронний каталог ≥ 100 тис. грн
Закупівля без використання електронної системи закупівель у випадках передбачених пунктом 13 Особливостей. Даний вид закупівлі дозволяє замовнику укласти «прямий» договір про закупівлю, при цьому такий договір можу бети укладений виключно з підстав, які передбаченні у пункті 13 Особливостей. Окрім, того кожна наведена підстава згаданого пункту має свої умови, які беззаперечно має дотриматися замовник для проведення закупівлі, і це ще не все. Під час проведення закупівлі за виключеннями замовник хоч і укладає «прями» договір про закупівлю, водночас окрім підготовки договору та протоколу про затвердження річного плану закупівлі або змін до нього, нормами пункту 13 Особливостей встановлені ще додаткові вимоги про які замовник може дізнатися у наступних статтях:
- Алгоритм проведення закупівель за виключеннями, визначеними пунктом 13 Особливостей
- Дорожня карта закупівельника для проведення закупівлі без використання електронної системи закупівель по виключеннях з контрольними точками (згідно пункту 13 Особливостей)
- Приклади протоколів для проведення закупівель за виключеннями, визначеними пунктом 13 Особливостей
Останні матеріали
02 квіт.
Документи надані в складі тендерної пропозиції не в повному обсязі: 24 год чи відхиляємо? Практика АМКУ02 квіт.
Що таке інформатизація01 квіт.
Строки при здійсненні закупівель згідно Особливостей та інструменти для їх дотримання31 берез.
Які обґрунтування необхідно готувати під час здійснення публічних закупівель31 берез.
Особливості формування проєкту договору в допорогових та надпорогових закупівлях через електронний каталог
Зміст
- §Вступ
- 1.Загальні положення здійснення публічних закупівель
- 2.Організація закупівельної діяльності замовника
- 3.Планування закупівель
- 4. Локалізація у публічних закупівлях
- 5.Допорогові закупівлі: особливості та правила проведення
- 6.Види надпорогових закупівель, які визначенні Особливостями
- 7.Договір у публічних закупівлях та порядок змін його умов.
- 8.Контроль публічних закупівель
- 9.Відповідальність у публічних закупівлях