Статті

Договір будівельного підряду в публічних закупівлях

2
845

Закупівля будівельних робіт є такою, яка має багато особливостей, які замовнику слід врахувати як під час підготовки тендерної документації так і під час розробки проєкту договору підряду. Так відбувається виходячи із загальних норм цивільного та господарського законодавства та спеціальних норм, які визначають особливості та істотні умови договорів будівельного підряду. Що варто врахувати замовнику під час розробки договору будівельного підряду розглянемо у даному матеріалі.

Що таке «робота» з точки зору Закону?

Враховуючи визначення наведені у положеннях Закон України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон), а саме пункту 27 частини 1 статті 1 Закону роботи – це розроблення проектної документації на об’єкти будівництва, науково-проектної документації на реставрацію пам’яток архітектури та містобудування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об’єктів і споруд виробничого та невиробничого призначення, роботи з будівництва об’єктів з розробленням проектної документації, роботи з нормування в будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, у тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- і супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.

Тобто, Законом визначений перелік видів робіт, які відносяться до визначення «роботи» та інші супутні послуги, які включенні до кошторисної вартості таких робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.

пов'язані статті