Статті

Чи потрібно робити звіти про виконання договору за результатами закупівлі без використання ЕСЗ до 50 тис. грн та 100 тис. грн?

0
172

Питання пов’язані із звітуванням про виконання договорів про закупівлю невчухають, тому у цьому матеріалі розглянемо одне з найчастіших: чи потрібно робити звіти про виконання договору за результатами закупівлі без використання ЕСЗ до 50 тис. грн та 100 тис. грн.

У разі закінчення строку дії договору про закупівлю, виконання договору про закупівлю або його розірвання замовник обов’язково оприлюднює звіт про виконання договору про закупівлю (пункт 12 частини 1 статті 10 Закону).

Із аналізу зазначеної норми вбачається, що звітуватися про виконання договору про закупівлю замовник зобов’язаний лише по договору, який у розумінні Закону з урахуванням Особливостей є договором про закупівлю, тобто це ті договори про закупівлю, які укладені згідно закупівель визначених пунктом 10 та 13 Особливостей (пункт 17 Особливостей). Це договори про закупівлю, які укладенні за результатами:

  • відкритих торгів у порядку визначеному Особливостями;
  • закупівлі через електронний каталог, якщо вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 100 тис. грн;
  • закупівлі без використання електронної системи закупівель, якщо вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 100 тис. грн для товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), 200 тис. грн для послуг з поточного ремонту, 1,5 млн грн для робіт.

пов'язані статті