TNDR. Статті з публічних закупівель на ТНДР
Спеціалізовані статті та новини на професійну тематику. Аналізуємо зміни в нормативно-правових актах, практику контролюючих органів та судів, відповідаємо на питання, системно досліджуємо норми та реальні процеси, з якими ви стикаєтесь в процесі роботи. Пропонуємо рекомендації та чіткі алгоритми дій
Алгоритм закупівлі медичних виробів та лікарських засобів
Правильна послідовність дій замовника є однією із причин успішного здійснення публічних закупівель, в тому числі якщо мова йде про придбання таких товарів, як лікарські засоби або медичні вироби. Тож пропонуємо…
Типовий та примірний договір в чому різниця та їх особливості
Під час здійснення закупівель замовники використовують як типові так і примірні договори. Тож для більшого розуміння, що вони собою представляють слід з’ясувати їхні особливості та в чому полягає їх різниця. …
Дії замовника, якщо закупівля вже проведена (укладений договір) без урахування вимог Рамкової угоди в розрізі етапів та виду закупівлі
Разом із фінансовою підтримкою від Європейського Союзу Україна отримала і ряд зобов'язань, частина з яких поширюються на замовника в ході здійснення закупівель. Але, як виявилося на практиці, не завжди замовник…
Дорожня карта закупівельника для проведення відкритих торгів з контрольними точками
Відкриті торги є найбільш складний та багатоетапний вид закупівлі, який замовник здійснює згідно норм Особливостей. Тому дорожня карта розроблена як покроковий алгоритм, але із контрольными точками. На кожному етапі виділено…
Закупівля додаткового обсягу товару у того самого постачальника на підставі підпункту 7 пункту 13 Особливостей
Підпунктом 7 пунктом 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та…
Протягом яких строків службових (посадових), уповноважених осіб, керівника замовника може бути притягнуто до адміністративної відповідальності при здійсненні закупівель
За проведення закупівель не у відповідності до приписів законодавчих норм службових (посадових), уповноважених осіб замовника, керівника замовника може бути притягнуто до кримінальної та адміністративної відповідальності. Найбільш часто службових (посадових), уповноважених…
Постачальник електричної енергії в односторонньому порядку змінив ціну договору про закупівлю без укладення додаткової угоди: аналіз позиції Верховного суду
Електропостачальники наполегливо пропонують вносити зміни до договору про закупівлю шляхом відповідного повідомлення або на підставі акту, але без укладення додаткової угоди. Ситуація поширена, проте не зовсім проста так як все…
Аналіз підстав для відміни запиту пропозицій постачальників
Під час здійснення закупівлі через електронний каталог шляхом запиту пропозицій постачальників замовник у разі виникнення підстав визначених Порядком формування та використання електронного каталогу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14…
Не відбулися відкриті торги через відхилення всіх ТП: коли можна оголосити повторну закупівлю відкритих торгів
З процедурою відкритих торгів стикаються фактично всі замовники. Однак іноді у відповідності до підпункту 1 пункту 51 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України…
Алгоритм закупівлі через електронний каталог, якщо вартість предмета закупівлі на рік ≤ 100 тис грн
У цьому матеріалі проаналізуємо алгоритм проведення запиту пропозицій постачальників згідно Порядку формування та використання електронного каталогу, затвердженому постановою Кабміну від 14.09.2020 № 822 (далі – Порядок), якщо вартість предмета закупівлі…
Протоколи уповноваженої особи 🗂️
Цікаві тематики
Популярне серед колег