Предмет закупівлі не розподілявся на окремі номенклатурні позиції: чи зазначати найдетальніший код ДК?

2
298

Пункт 14 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, який затверджений наказом Мінекономіки 11.06.2020  № 1082 визначає, що Під час унесення інформації щодо предмета закупівлі товарів та послуг в оголошення, оприлюднення яких передбачено Законом, та повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі в окремих електронних полях зазначається інформація, визначена пунктом 12 та абзацами другим-четвертим пункту 13 цього Порядку, та інформація щодо:

  • назви товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі;
  • коду товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі.

Водночас чи стосується дана вимога предмета закупівлі, при якому не визначались окремі номенклатурні позиції?

Харківський окружний адміністративний суд в своєму рішенні погодився з висновком аудиторів, що не зазначення коду послуг, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі, є порушенням пункту 14 Порядку № 1082, навіть якщо предмет закупівлі не розподілявся на номенклатурна позиції.

Посилання на рішення:

Рішення Харківський окружний адміністративний суд по справі № 520/16248/23 від 06.09.2023 р.

Останні новини