Документи

Приклад листа до переможця відбору щодо укладення договору/договору про закупівлю за результатами здійснення закупівлі шляхом запиту ціни пропозицій

4

Активно
1262

Визначення учасника/постачальника переможцем закупівлі свідчить про завершення закупівлі та є підставою для укладення договору / договору про закупівлю. Однак навіть після визначення учасника/постачальника переможцем закупівлі укладення договору / договору про закупівлю може не відбутися через низку обставин. Тобто замовник після визначення учасника/постачальника переможцем закупівлі може відхилити його тендерну пропозицію / пропозицію.

Зокрема, дана можливість присутня в замовника при закупівлі шляхом запиту ціни пропозицій шляхом використання електронного каталогу. Так, замовник може відхилити переможця відбору у випадку, коли такий переможець не підписав договір у строк, визначений абзацом першим пункту 66 цього Порядку, як визначено підпунктом 1 пункту 64 Постанови Кабміну №822 від 14 вересня 2020 р. № 822 «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу».

В свою чергу, з огляду на те, що саме замовник зобов’язаний ініціювати укладення договору/договору про закупівлю за результатами проведення закупівлі шляхом запиту ціни пропозицій пропонуємо приклад Листа до переможця відбору щодо укладення договору/договору про закупівлю за результатами здійснення закупівлі шляхом запиту ціни пропозицій:

пов'язані статті

Публічна офертаПолітика конфіденційностіДля авторівКонтакти

© 2024 TNDR. Освітня платформа у сфері публічних (державних) закупівель. ТНДР.

Visa & Mastercard