Статті

Перший моніторинг щодо застосування пункту 11-1 Особливостей. Розбираємо позицію ДАСУ та надаємо рекомендації замовникам

2
762

Нагадаємо, що 11.07.2023 набрали чинності тринадцяті зміни до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (далі - Особливості), якими зобов’язано замовників, які є закладами охорони здоров’я або структурними підрозділами з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних (військових) адміністрацій, здійснювати закупівлі лікарських засобів та медичних виробів за переліком згідно з додатком до Особливостей, вартість яких становить або перевищує 50 тис. гривень, такі закупівлі здійснюються з використанням електронного каталогу відповідно до Порядку формування та використання електронного каталогу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.09.2020 № 822, з урахуванням положень, визначених цими особливостями.

У статті «Набрали чинності тринадцяті зміни до Особливостей: аналіз змін» ми розібрали законодавчі новації та надали детальні рекомендації замовникам. У цьому матеріалі проаналізуємо перший висновок моніторингу щодо даного питання.

пов'язані статті