Статті

Чи варто оскаржувати висновок моніторингу закупівлі?

0
134

Перш, ніж приймати рішення, треба розуміти наслідки його прийняття та ризики, пов’язані з його прийняттям. Здебільшого, ризик походить від того, що замовник не можете прорахувати наслідки своїх дій. Тому у цьому матеріалі ми пропонуємо ознайомитися з формулою, яка дозволить наблизитись до відповіді - чи варто оскаржувати висновок моніторингу закупівлі, в тому числі, якщо висновком моніторингу встановлено наступне порушення: укладення з учасником, який став переможцем процедури закупівлі, договору про закупівлю, умови якого не відповідають вимогам тендерної документації та / або тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі.

Детальніше про правозастосування пункту 18 Особливостей читайте у статті «Чи можуть умови договору про закупівлю відрізнятись від проєкта договору про закупівлю?» на платформі TNDR.

Коли висновком моніторингу встановлені факти порушення пункту 18 Особливостей для замовника та виконавця договору про закупівлю можуть наставати вельми серйозні наслідки, такі як визнання договору про закупівлю нікчемним, подвійна реституція і притягнення посадових осіб до адміністративної відповідальності на підставі частини 3 статті 164-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КупАП).

пов'язані статті