Відео

Закупівельний інструмент: Як користуватись реєстром судових рішень для аналізу судової практики по закупівлям

2

Інструмент
123

Під час здійснення закупівельної діяльності замовником приймається численна кількість рішень, які у свою чергу мають грунтуватися на принципах: законності, обгрунтованості , об’єктивності та неупередженості.

І для забезпечення згаданих принципів уповноважена/відповідальна особа, яка призначена замовником має мати «універсальні» знання та здібності, щоб врахувати всі ризики, які можуть виникати для замовника та самої призначеної особи під час прийняття рішення. Але, на практиці трапляються різноманітні ситуації, в яких відповідь не можна знайти у самій законодавчій нормі. Тоді відповідно замовник зіштовхується із суб’єктивною складовою під час прийняття рішення, що може не співпадати із баченням органів оскарження або перевіряючими ДАСУ. Тому, у спірних ситуаціях крапку над «і» ставлять органи суду, які в подальшому створюють та визначають судову практику щодо можливих варіантів дій замовника в тих чи інших ситуаціях. 

Отже, уже стає очевидним що під час прийняття рішень у публічних закупівлях замовникам варто використовувати не лише практику ДАСУ чи АМКУ, але й суду. Наразі у замовника є можливість для пошуку судових рішень використовувати різні інструменти які можуть покращити процес прийняття рішення. Одним із головних безкоштовних  ресурсів є Єдиний державний реєстр судових рішень.

Посилання на інструмент тут.

А тепер до відеоінструкції:

#верховний суд#закупівельні інструменти#інструменти#інструменти для публічних закупівель#судова практика

пов'язані статті

Публічна офертаПолітика конфіденційностіДля авторівКонтакти

© 2025 TNDR. Освітня платформа у сфері публічних (державних) закупівель. ТНДР.

Visa & Mastercard