Добрий день.
Договір про надання послуг (послуги спецтехніки), укладений на підставі проведених відкритих торгів з особливостями, продовжено до 31.03.2026 року.
В специфікації до договору зазначено 4 номенклатурних позицій на загальну суму договору 1 235 000,00 грн.:
1.Послуги сідлового тячага з напівпричепом-платформою вантажопідйомністю не менше 50 т – 200 маш/год на суму 260 000,00 грн.
2.Послуги асфальтоукладача продуктивністю роботи не менше 600 т/год – 170 маш/год на суму 425 000,00 грн.
3. Послуги автогрейдера загальною вагою не менше 13 т – 200 маш/год на суму 280 000,00 грн.
4. Послуги автомобіля-самоскида вантажопідйомністю не менше 30 т – 4500/10 т.км на суму 270 000,00 грн.
Підкажіть будь ласка.
1. Розраховувати 20 % потрібно від кожної обраної номенклатурної позиції?
Наприклад на період до 31.03.2026 року потрібно 2 номенклатурних позицій.
Тобто:
1) Послуги сідлового тячага з напівпричепом-платформою вантажопідйомністю не менше 50 т : 260 000,00 х 20% = 52 000,00 грн. = 40 маш/год
2) Послуги асфальтоукладача продуктивністю роботи не менше 600 т/год : 425 000,00 х 20% = 85 000,00 грн. = 34 маш/год
І це буде 137 000,00 грн. – в додатковій угоді на 20%. Що складає 11,09% від ціни договору 1 235 000,00 грн.
2. Чи 20% від загальної суми Договору а потім розрахувати обсяги номенклатурних позицій, в залежності від потреби.
Тобто: 1 235 000,00 грн. х 20% = 247 000,00 грн.
З яких:
1) Послуги сідлового тячага з напівпричепом-платформою вантажопідйомністю не менше 50 т : 95 маш/год на суму 123500,00 грн.
2) Послуги асфальтоукладача продуктивністю роботи не менше 600 т/год: 49,4 маш/год на суму 123 500,00 грн.
Дякую.
