Чи можна оголосити нові торги в період оскарження відміни попередіх

2
11
А

Альона

Доброго дня, роз’ясніть будь- ласка наступну ситуацію.Якщо я сьогодні відмінила відкриті торги з сосбливостями, відповідно триває період оскарження даних дій. Чи не буде порушенням з могу боку оголошення нових торгів по цьому предмету закупівлі зараз.. Тобто можу оголосити нову закупівлю не дочекавшись закінчення періоду оскарження? Дуже дякую за допомогу.

Норми Особливостей та Закону не забороняють замовникам одразу оголосити нові відкриті торги, після відміни відкритих торгів згідно пунктів 50 та 51 Особливостей. Але замовнику доцільніше в залежності згідно якого пункту Особливостей було відмінено відкриті торги дочекатися спливу часу, який визначений пунктом 59 Особливостей для оскарження відповідного рішення замовника і лише тоді оголошувати нові відкриті торги.

Створіть аккаунт, щоб відкрити для себе TNDR.

Вже є акаунт?

Коментарі
Приєднуйтесь до обговорення — залиште коментар