Доброго дня, роз’ясніть будь- ласка наступну ситуацію.Якщо я сьогодні відмінила відкриті торги з сосбливостями, відповідно триває період оскарження даних дій. Чи не буде порушенням з могу боку оголошення нових торгів по цьому предмету закупівлі зараз.. Тобто можу оголосити нову закупівлю не дочекавшись закінчення періоду оскарження? Дуже дякую за допомогу.
Чи можна оголосити нові торги в період оскарження відміни попередіх
2
11
А
Альона

Платформа TNDR.
26.03.2026
Норми Особливостей та Закону не забороняють замовникам одразу оголосити нові відкриті торги, після відміни відкритих торгів згідно пунктів 50 та 51 Особливостей. Але замовнику доцільніше в залежності згідно якого пункту Особливостей було відмінено відкриті торги дочекатися спливу часу, який визначений пунктом 59 Особливостей для оскарження відповідного рішення замовника і лише тоді оголошувати нові відкриті торги.
Створіть аккаунт, щоб відкрити для себе TNDR.
Вже є акаунт?
Коментарі
Приєднуйтесь до обговорення — залиште коментар
Пов'язані Матеріали