Документи

Приклад завдання на проєктування

1
426

Відповідно до пункту 3 наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 45 від 16.05.2011 «Про затвердження Порядку розроблення проектної документації на будівництво об'єктів» (далі-наказ № 45) для забезпечення проєктування об’єкта будівництва замовник повинен надати генпроектувальнику (проектувальнику) вихідні дані на проектування.

Однією із складових вихідних даних на проектування у відповідності до пункту 4 наказу №45 є завдання на проєктування, яке складається з урахуванням вимог державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво» та яке замовник повинен надати генпроектувальнику (проектувальнику) задля розроблення проєктної документації.

Більше про завдання на проєктування читайте в статті «Завдання на проєктування: як основа для складення проєктної документації».

В свою чергу, з огляду на те, що завдання на проєктування є обов’язковим документом, який повинен підготувати замовник для того, щоб генпроектувальник (проектувальник) здійснив розроблення проєктної документації, пропонуємо далі приклад такого завдання:

пов'язані статті

Публічна офертаПолітика конфіденційностіДля авторівКонтакти

© 2024 TNDR. Освітня платформа у сфері публічних (державних) закупівель. ТНДР.

Visa & Mastercard