Статті

Що робити замовнику, який виявив помилку у тендерній документації та тендерній пропозиції

0
122

Праця в закупівельній сфері - це складний процес, який починається з ознайомлення з інформацією, а закінчується прийняттям рішення… Тим паче, якщо на фінальному етапі закупівлі помічено помилку, яка була допущена раніше, треба швидко, але усвідомлено приймати рішення.

Так, якщо замовником, після кінцевого строку для подання тендерних пропозицій, виявлено недоліки у проєкті договору про закупівлю, який учасники продублювали у тендерній пропозиції, постає питання щодо можливості / необхідності внесення змін до тексту договору про закупівлю. Детальніше про правозастосування пункту 18 Особливостей читайте у статті  - «Чи можуть умови договору про закупівлю відрізнятись від проєкта договору про закупівлю?».

Перед тим, як прийняти рішення про зміну тексту договору про закупівлю замовникам слід оцінити - чи будуть зміни тексту договору про закупівлю будь-яким чином впливати на права та обов’язки сторін договору про закупівлю, або ж третіх осіб. Якщо жодних змін у правах та обов’язках сторін та третіх осіб не відбувається, такі зміни можна вносити. Прикладом таких змін є заповнення технічних пунктів договору про закупівлю.

пов'язані статті