Статті

Чи можуть територіальні органи Держаудитслужби проводити моніторинг процедури закупівлі іншої області?

0
284

Від незнання можна зіпсувати все, що завгодно…навіть виграшну позицію в суді у справі щодо оскарження висновку моніторингу закупівлі. По-перше, через помилкове посилання на те, що територіальні органи Держаудитслужби не можуть проводити моніторинг процедури закупівлі іншої області. По-друге, через невчасне отримання доказів наявності / відсутності відповідного доручення Голови Держаудитслужби та / або його заступників щодо проведення моніторингу, на території інших адміністративно-територіальних одиниць.

Згідно з частиною 1 статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закону) моніторинг закупівлі здійснюють центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного фінансового контролю, та його міжрегіональні територіальні органи.

Моніторинг закупівлі здійснюється протягом проведення процедури закупівлі, укладання договору про закупівлю та його виконання.

Відповідно до пункту 1 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.02.2016 № 43 (далі - Положення) передбачено, що Державна аудиторська служба України (далі - Держаудитслужба) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра фінансів та який реалізує державну політику у сфері державного фінансового контролю.

пов'язані статті