Постанова № 169 чи Закон? Виключення передбачені Постановою 169
В цьому відеоуроці розбирались якому НПА надати перевагу для здійснення публічної закупівлі. Проаналізували та відпрацьвали як правильно використовувати виключення передбачені Постановою №169. На практиці розібрали нюанси проведення спрощенної закупівлі.
Відеоурок по запису навчання, що проводилось: 31 серпня 2022
Спікери навчання: Анна Селютіна, експерт з публічних закупівель, досвід у закупівлях з 2016 року. Екс комерційний директор з питань публічних закупівель будівельної команії, екс головний редактор Радника в сфері державних закупвель. Автор статей та курсів з публічних закупівель. Незалежний експерт з публічних закупівель, партнер TNDR.
Питання, які розглядали на навчанні:
- Постанова № 169 чи Закон?
- Виключення передбачені Постановою № 169
- Спрощена закупівля без порушень
- Складаємо ідеальну тендерну документацію в умовах воєнного стану: на практиці
- Кваліфікаційні критерії
- Вимоги щодо підтвердження відповідності за статтею 17 Закону в умовах воєнного стану
Тривалість уроку - 2 години 10 хвилин.
Домашнє завдання. Вам необхідно проаналізувати тендерну документацію на відповідність вимогам Закону, знайти, що не зазначено замовником тощо. На завтра необхідно проаналізувати усе крім:
- кваліфікаційних вимог (стаття 16 Закону);
- підстав для відмови в участі у процедурі закупівл
Презентації лектора та домашні завдання за цим посиланням
пов'язані статті
03 лип.
Підстава для укладення «прямого» договору про закупівлю, якщо закупівля із застосуванням електронного каталогу не відбулася або в електронному каталозі відсутній необхідний замовнику товар згідно з підпунктом 16 пункту 13 Особливостей01 лип.
«Допорогові» закупівлі: практичні рішення для типових і нетипових ситуацій27 черв.
Укладення прямого договору про закупівлю у випадку необхідності захисту прав інтелектуальної власності згідно пункту 13 Особливостей25 черв.
Чи потрібно оприлюднювати обґрунтування згідно Постанови № 710 при укладенні прямих договір згідно пункту 13 Особливостями24 черв.
Що варто розуміти під «допороговими» закупівлями