TNDR. Відеоуроки з публічних закупівель на ТНДР
Тематичні відеоуроки, записи онлайн навчань, тести, різноманітні завдання та комплексні відеокурси для розвитку знань і навичок у закупівельній сфері. Розглядаємо проблемні та штатні робочі ситуації, надаємо рекомендації щодо порядку дій, аналізуємо новації законодавства
Визначення предмета закупівлі без порушень: практикум
Одним із найважливіших і перших етапів під час здійснення будь-якої закупівлі є визначення предмета закупівлі. Адже вірне визначення предмета закупівлі є фундаментом для здійснення закупівлі без порушень. На практиці трапляються…

щоб переглянути
Практикум щодо виправлення невідповідностей у інформації / документах тендерної пропозиції учасника
Пункт 43 Особливостей надає учасникам шанс виправити помилки у своїй тендерній пропозиції — на це дається всього 24 години. Але є нюанс: виправити можна не все. Далеко не кожна помилка…

щоб переглянути
Практикум щодо закупівлі медичних виробів та лікарських засобів
Закупівля лікарських засобів та медичних виробів, як і процес придбання будь-яких інших предметів закупівлі, містить власні специфічні моменти, на які замовнику варто звернути увагу. Більше того законодавство сфери публічних закупівель,…

щоб переглянути
Зайві або нав’язані обов’язки уповноваженої особи
Уповноважена особа замовника відповідає за організацію та проведення процедури закупівлі та її обов'язки чітко визначені Законом України “Про публічні закупівлі”. Але на практиці УО відповідальна не лише за всі види…

щоб переглянути
Підвищення кваліфікації уповноважених осіб у квітні 2025: практикум
Проведення відкритих торгів у відповідності до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в…
Інформатизація в публічних закупівлях: що це та як з цим працювати
Інформатизація – це термін, з яким так чи інакше стикається уповноважена особа. Згідно положень чинних нормативно-правових актів щодо сфери інформатизації, визначений чіткий перелік предметів закупівлі, щодо яких необхідно погоджувати проєкт договору /…

щоб переглянути
Як здійснити закупівлю згідно пп.6. п. 13 Особливостей без порушень: практикум
Підпункт 6 пункту 13 Особливостей дозволяє замовнику укласти «прямий» договір у разі, відміни відкритих торгів через неподання жодної тендерної пропозиції. Дана підстава для укладення «прямого» договору є такою, яка найбільш…
Корисні звички закупівельника
Щоденні дії закупівельника з часом стають зведені до автоматизму. Але в цій рутині важливо напрацювати звички, які полегшують роботу УО та зроблять її більше ефективною. Тож в цьому відеоуроці подивились…

щоб переглянути
Внесення змін до договору: звертаємо увагу на основні аспекти
В цьому відеоуроці проаналізували законодавчі норми, які визначають правила внесення змін до договору, визначили, що таке порядок внесення змін до договору, розглянули алгоритм дій замовника при внесенні змін до договору.…

щоб переглянути
Як учасник може вплинути на хід закупівлі та виконання договору
Оголошуючи закупівлю замовник сподівається, що все пройде швидко і без проблем. Але, є категорія учасників закупівлі, які налаштовані на перемогу у закупівлі і є досить принциповими. Такі учасники використовують методи…

щоб переглянути
Оскарження закупівель 👨🏻⚖️⚖
Цікаві тематики