Учасник в ТП надав динамічну договірну ціну, при вимозі в ТД надання договірної ціни твердої: чи потрібно відхиляти ТП?

0
101

Відповідно до пункту 41 Постанови №1178 розгляд та оцінка тендерних пропозицій здійснюються відповідно до статті 29 Закону (положення частин другої, дванадцятої, шістнадцятої, абзаців другого і третього частини п’ятнадцятої статті 29 Закону не застосовуються) з урахуванням положень пункту 43 цих особливостей.

Пункт 43 Постанови №1178 передбачає, що якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим, ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель.

В свою чергу, згідно з пунктом 44 Постанови №1178 замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, коли наявні підстави, які визначені даним пунктом, зокрема коли тендерна пропозиція не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації, крім невідповідності в інформації та/або документах, що може бути усунена учасником процедури закупівлі відповідно до пункту 43 цих особливостей.

З огляду на викладене, у випадку, коли замовником в тендерній документації вимагалось надання розрахунку кошторисної документації, в якому договірна ціна повинна бути тверда, однак учасник в складі тендерної пропозиції надав розрахунок договірної ціни як динамічної в замовника наявні підстави для відхилення тендерної пропозиції учасника.

На підтвердження зазначеного пропонуємо до огляду позицію ДАСУ із даного питання: Моніторинг № UA-M-2023-03-06-000009, оголошення № UA-2023-03-06-003743-a.

Останні новини