Статті

[дійсні] Строки при здійсненні закупівель згідно Особливостей

6
1465

Згідно з статтею 251 Цивільного кодексу України строком є певний період у часі, зі спливом якого пов'язана дія чи подія, яка має юридичне значення. В свою чергу, необхідною умовою правомірного проведення закупівель є дотримання строків, визначених законодавством.

Відповідно при здійсненні закупівель уповноважена особа зобов’язана дотримуватися строків, які визначені Особливостями та Законом України «Про публічні закупівлі» (далі-Закон), оскільки дотримання строків призведе до вдалого проведення закупівлі, а також уникнення адміністративної відповідальності, яка передбачена частиною 1 статті 164-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Тому, щоб не помилитись при проведення закупівель згідно Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) з урахуванням Особливостей ми зібрали для вас строки в одному місці та оновлюємо їх після оновлень законодавства.

Важливо: останні оновлення документів відбулись 14.11.23, після змін внесених Постановою Кабміну від 31.10.2023 № 1135.

Закупівлі без використання електронної системи закупівель, якщо вартість предмета закупівлі є меншою ніж 100 тис. грн для товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), 200 тис. грн для послуг з поточного ремонту, 1,5 млн грн для робіт

пов'язані статті