[дійсні] Строки при здійсненні закупівель згідно Особливостей
Згідно з статтею 251 Цивільного кодексу України строком є певний період у часі, зі спливом якого пов'язана дія чи подія, яка має юридичне значення. В свою чергу, необхідною умовою правомірного проведення закупівель є дотримання строків, визначених законодавством.
Відповідно при здійсненні закупівель уповноважена особа зобов’язана дотримуватися строків, які визначені Особливостями та Законом України «Про публічні закупівлі» (далі-Закон), оскільки дотримання строків призведе до вдалого проведення закупівлі, а також уникнення адміністративної відповідальності, яка передбачена частиною 1 статті 164-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Тому, щоб не помилитись при проведення закупівель згідно Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) з урахуванням Особливостей ми зібрали для вас строки в одному місці та оновлюємо їх після оновлень законодавства.
Важливо: останні оновлення документів відбулись 14.11.23, після змін внесених Постановою Кабміну від 31.10.2023 № 1135.
Закупівлі без використання електронної системи закупівель, якщо вартість предмета закупівлі є меншою ніж 100 тис. грн для товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), 200 тис. грн для послуг з поточного ремонту, 1,5 млн грн для робіт
пов'язані статті
07 груд.
Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: як правильно визначити, щоб вдало провести закупівлю24 листоп.
Гарантійний строк якості закінчених робіт (експлуатації об’єкта будівництва): як правильно встановити20 листоп.
Продовження строку дії договору про закупівлю до 20 %: повний гайд27 лип.
Строки у публічних закупівлях28 черв.
Протоколи для продовження строку розгляду тендерної пропозиції