Статті

Що замовникам слід врахувати при формуванні проєкту договору про закупівлю вугілля. Бонус: приклад договору

0
236

Пункт 28 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості) визначає, що тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону з урахуванням цих особливостей.

Згідно з пунктом 8 частини 2 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» у тендерній документації зазначаються такі відомості:

  • проєкт договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов.

Відповідно обов’язковою складовою тендерної документації є проєкт договору про закупівлю. Окрім цього, складення проєкту договору про закупівлю має важливе значення з огляду на те, що після проведення закупівлі та укладення договору про закупівлю замовник та переможець закупівлі повинні керуватися виключно умовами такого договору. Тому «старанна» підготовка проєкту договору, який сторони після проведення закупівлі будуть підписувати, має важливе значення для подальшого виконання сторонами умов договору про закупівлю.

І тому, сьогодні зупинимось на найважливіших аспектах при підготовці проєкту договору при закупівлі вугілля.

пов'язані статті