Статті

Продовження строку дії договору про закупівлю до 20 %: повний гайд

1
386

Кінець року для замовника це період, коли треба встигнути все і навіть більше, в тому числі провести закупівлі для забезпечення безперервного постачанням товару / наданням послуг / виконанням робіт. Для таких випадків законодавство містить норму, яка надає можливість продовжити строк дії договору про закупівлю в обсязі, що не перевищує 20% від ціни початкового договору про закупівлю. Тож, в матеріалі будемо говорити про особливості даної норми, без яких не можливе її  виконання.

Законодавча норма

Відповідно до підпункту 8 пункту 19 Особливостей істотні умови договору про закупівлю, укладеного відповідно до пунктів 10 і 13 (крім підпункту 13 пункту 13) можуть змінюватися, зокрема, у зв’язку із застосуванням положень частини шостої статті 41 Закону.

Відповідно до частини 6 статті 41 Закону дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку.

Умови застосування:

пов'язані статті