Статті

Приклад документів для закупівлі електричної енергії на 2024 рік

7
3678

Закупівля електричної енергії, як і будь – яка інша закупівля, яка проводиться замовником передбачає прийняття певних рішень уповноваженої (відповідальної) особою та підготовку документів, які визначені Особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженому постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами) (далі – Особливості). Електрична енергія за своїм предметом є специфічним товаром, який потребує спеціальних знань для встановлення технічних, якісних та інших характеристик предмету закупівлі та окрім того законодавцем встановленні певні обмеження, які викладенні у пункті 29 Особливостей, та які обов’язково мають бути враховані замовником під час формування тендерної документації закупівлі.   

Важливо: останні оновлення документів відбулись 16.11.23, після змін внесених Постановою КМУ від 03 листопада 2023 р. № 1141.

Положеннями Особливостей запропоновано замовнику враховуючи річну потребу у закупівлі електричної енергії та вартісні межі такої потреби різні види закупівель, а саме: закупівля без використання електронної системи закупівель, відкриті торги або закупівля через електронний каталог шляхом запиту ціни пропозицій. Зазначенні види закупівель передбачають підготовку різних по своїй суті документів з метою проведення того чи іншого виду закупівлі.

Тому, для полегшення роботи уповноваженої (відповідальної) особи у підготовці необхідних документів для закупівлі електричної енергії на 2024 рік до вашої уваги ми підготували приклади документів враховуючи вид закупівлі, який може бути застосований замовником.

пов'язані статті