Статті

Придбання товарів прямим договором у зв’язку з тим, що закупівля через електронний каталог тричі не відбулася. Позиція суду.

3
410

Однією із основних заборон Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених поставою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості) є придбання замовниками товарів, робіт і послуг до / без проведення процедури закупівлі відкритих торгів / використання електронного каталогу (у разі закупівлі товару), та укладення договорів про закупівлю, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до / без проведення процедури закупівлі відкритих торгів / використання електронного каталогу (у разі закупівлі товару) (крім випадків, передбачених пунктами 9 і 13 цих особливостей).

А якщо замовник намагався здійснити закупівлю товару шляхом використання електронного каталогу, але не прийшов жоден постачальник. За таких умов, замовник вирішив, що має підстави для укладення прямого договору. Чи так це насправді будемо сьогодні розбирати.

пов'язані статті