Статті

Підбірка практики ДАСУ щодо звітування про виконання договорів про закупівлю

1
560

Оприлюднення звіту про виконання договору про закупівлю є кінцевим етапом закупівлі товарів, робіт та послуг, який свідчить про те, що сторони виконали свої зобов’язання або такий договір з різних причин був розірваний, але в будь якому випадку можна сказати, що закупівля завершилася в цілому. Вчасне оприлюднення звіту про виконання договору про закупівлю має досить суттєву перевагу для замовника, яка зводяться до неможливості здійснення моніторингу такої закупівлі.

Попри зазначенні переваги є замовники, які нехтують таким обов’язком, а органи ДАСУ в свою чергу полюбляють перевірити закупівлю на предмет оприлюднення або оприлюднення у строки визначенні Законом України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) інформації, у тому числі й звіту про виконання договору про закупівлю. У даному матеріалі наведемо підбірку практики ДАСУ щодо звітування про виконання договору про закупівлю.

Найчастіше порушення, яке все ж таки допускається замовники є неоприлюднення звіту про виконання договору про закупівлю, про це свідчить численна кількість моніторингів ДАСУ, які розглянемо далі.

пов'язані статті