Статті

Цікава практика АМКУ та ДАСУ щодо розгляду тендерних пропозиції при закупівлі послуг з технічного обслуговування або ремонту автомобілів

2
408

Важливим етапом під час проведення процедури закупівлі у не залежності від предмету такої закупівлі є розгляд тендерних пропозицій на відповідність вимогам, які встановленні у тендерній документації. Звичайно, складність у цій нелегкій справі додає предмет закупівлі, так як в залежності від предмету замовником встановлюються певні вимоги як до учасника так і до предмету закупівлі, і відповідно в подальшому замовнику приходиться розглядати тендерні пропозиції на їх відповідність зазначеним вимогам у тендерній документації.

Неправильний розгляд тендерної пропозицій має свої наслідки від оскарження рішень замовника по закупівлі до адміністративної відповідальності уповноваженої особи за (не)відхилення пропозиції, яка (не)підлягала відхиленню та вимог перевіряючих ДАСУ про розірвання договору про закупівлю. Тому, щоб зрозуміти як мінімізувати порушення під час розгляду тендерних пропозицій під час здійснення закупівлі такого предмету як послуги з технічного обслуговування або ремонту автомобіля звернемося до рішень Органу оскарження та висновків ДАСУ.

У даному матеріалі проаналізуємо окремі рішення комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (надалі – комісія), та висновки ДАСУ для того, щоб зрозуміти які невідповідності у поданій тендерній пропозиції учасника є підставою для відхилення такої тендерної пропозиції, а у яких випадках є підставою для надання учаснику 24 годин на виправлення невідповідностей.

Відсутність зазначених каталожний номер та найменування виробника запчастини, яка буде використовуватися при ремонті автомобілів у тендерній пропозиції (ціновій пропозиції)

пов'язані статті