Статті

Чи може замовник повторно надати учаснику 24 години на виправлення невідповідностей?

2
293

При розгляді тендерних пропозицій перед уповноваженою особою постає безліч питань. Одним із яких є - чи може уповноважена особа надати повторно учаснику виправити невідповідності в своїй тендерній пропозиції? Задля з’ясування даного питання звернемось до положень законодавчих норм. 

Відповідно до пункту 41 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості) розгляд та оцінка тендерних пропозицій здійснюються відповідно до статті 29 Закону (положення частин 2, 12, 15, абзаців 2 і 3 частини 15 статті 29 Закону не застосовуються) з урахуванням положень пункту 43 цих особливостей.

Згідно з пунктом 44 Особливостей замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, коли наявні підстави, які визначені даним пунктом.

пов'язані статті