Публічні закупівлі для закладів охорони здоров’я
Бути уповноваженою особою не так вже й просто: необхідно враховувати безліч законодавчих вимог, освоїти основи діловодства, постійно підтримувати контакт із вже знайомими та новими організаціями, і не в останню чергу – навчитися діяти у відповідності до специфіки конкретної установи. В тому числі, якщо мова йде про медичний заклад. Варто відмітити, що наказом Міністерства охорони здоров’я сформований та затверджений чіткий перелік організацій, які належать до закладів охорони здоров’я. І якщо на перший погляд здається, що основні складнощі для медичних замовників полягають саме у закупівлі лікарських засобів та медичних виробів, то насправді все далеко не так просто.
Безумовно здійснення закупівель таких товарів як фармацевтична продукція та вироби медичного призначення потребує широкої бази знань та навичок, а також наполегливої співпраці із співробітниками організації та потенційними учасниками на ринку медичних товарів. Та все ж даний перелік закупівель невичерпний і напряму залежить від специфіки роботи не лише конкретного закладу, але й закладів охорони здоров’я в цілому. Тож цей відеоурок допоможе уповноваженим особам закладів охорони здоров’я зрозуміти як правильно планувати закупівлі для даного типу закладу, на які предмети закупівлі доцільно звернути увагу більш ретельно. Також зупинимося на ключових та більш специфічних аспектах кожного із виду таких закупівель.
Про що ви дізнаєтесь
Кого із замовників відносять до закладів охорони здоров’я?
Спільні та відмінні вимоги щодо здійснення публічних закупівель ЗОЗ та іншими установами
На які предмети закупівель, окрім лікарських засобів та виробів медичного призначення, варто звернути увагу замовнику ЗОЗ під час планування закупівель
Відеоурок читає
Ольга Вайс, практик публічних закупівель, досвід у закупівлях з боку замовника, а саме, медичного закладу, з 2016 року. Практик, проводила закупівлі всіх видів та різного роду складності, закуповувала лікарські засоби, медичні вироби, комунальны послуги тощо. Незалежний спеціаліст з публічних закупівель, з командою TNDR.
Питання, розглянуті в уроці
- Кого можна віднести до закладів охорони здоров’я?
- Нормативно-правові акти, на які варто звернути увагу медичним установам
- Спільні та відмінні аспекти здійснення публічних закупівель для ЗОЗ
- Перелік та огляд специфічних предметів закупівель, притаманних для закладів охорони здоров’я, у тому числі здійснення закупівлі:
- лікарських засобів;
- медичних виробів;
- послуг, пов’язаних з утилізацією медичних відходів;
- спеціалізованих санітарних транспортних засобів;
- послуг інших медичних спеціалістів чи медичних послуг;
- Практика АМКУ та ДАСУ щодо здійснення закупівель закладами охорони здоров’я
- Відповіді на запитання
Тривалість відеоуроку: 1 година 50 хвилин
Відеоукрок та матеріали до нього
Корисні матеріали та презентація лектора за посиланням.
пов'язані статті
20 листоп.
Чи можна укласти договір з постачальником «останньої надії» природного газу, якщо замовнику не вдалося укласти договір з постачальником природного газу15 листоп.
Особливості закупівлі легкового автомобіля08 листоп.
Продовження строку дії договору та/або строку виконання зобов’язань при закупівлях робіт07 листоп.
Основні аспекти здійснення закупівель закладами освіти у 2024 році04 листоп.
Як визначити предмет закупівлі на засоби навчання, обладнання, компʼютерного та мультимедійного обладнання, щоб отримати субвенцію НУШ