Відео

Продовження строку дії договору

0
249

Наприкінці кожного року постає необхідність забезпечити своє підприємство безперебійним початачанням товару / наданням послуг / виконанням робіт, аби не зупинити його функціонування на час проведення нових закупівель. Саме для цього законодавство містить норму, яка надає можливість продовжити строк дії договору про закупівлю в обсязі, що не перевищує 20% від ціни початкового договору про закупівлю. Але й дана можливість викликає чимало запитань, наприклад: чи можна продовжити договір про закупівлю, укладений за Особливостями; чи є законодавче право продовжувати ті договори про закупівлю, які укладені за результатами закупівель здійснених за Законом; як правильно продовжити дію договору про закупівлю в обсязі, зо не перевищує 20% від ціни початкового договору тощо. В цьому відеоуроці ми проаналізували як законодавчі аспекти так і практичне застосування зазначеної норми, а також надали корисні поради закупівельникам.

Відеоурок по запису навчання, що проводилось: 22 грудня 2022

Спікери навчання: Анна Селютіна, експерт з публічних закупівель, досвід у закупівлях з 2016 року. Екс комерційний директор з питань публічних закупівель будівельної команії, екс головний редактор Радника в сфері державних закупвель. Автор статей та курсів з публічних закупівель. Незалежний експерт з публічних закупівель, партнер TNDR.

Питання, які розглядали на навчанні:

  1. Перевіряємо чи були продовжені договори про закупівлю на 2022 рік та виконуємо вимоги Закону
  2. За яких умов можливо продовжити строк дії договору про закупівлю на 20%
  3. Як рахувати 20%
  4. Чи можна продовжити строк дії договору про закупівлю, укладеного згідно з Особливостями
  5. Чи є різниця у продовженні строку дії договору про закупівлю, укладеного згідно Закону та укладеного за Особливостями
  6. Покроковий алгоритм дій замовника
  7. Порядок реєстрації додаткових угод в органах Казначейства
  8. Практика ДАСУ
  9. Розбираємо помилки колег, аби не допустити свої
  10. Відповіді на запитання

Тривалість відеоуроку: 1 година 00 хвилин

пов'язані статті