Підвищення кваліфікації уповноважених осіб у березні 2024: практикум
Проведення відкритих торгів у відповідності до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабміна №1178 від 12.10.2022 року (далі – Особливості) для уповноваженої особи це справа, яка потребує спеціальних знань та неабияких навичок. І спеціальні знання уповноваженої особи, як говорить практика мають бути «актуальними», тобто враховувати всі законодавчі вимоги та зміни, які відбуваються в галузі публічних закупівель. А навички, мають враховувати технічні можливості, наявну практику ДАСУ, АМКУ тощо.
Тому, завдяки цьому відеокурсу навчитесь аналізувати норми законодавства, з урахуванням змін, застосовувати їх на практиці, зрозумієте на що необхідно звертати увагу під час планування відкритих торгів, формування тендерної документації, встановлення кваліфікаційних вимог до учасників та враховувати помилки, які допускають замовники під час укладання та внесення змін до договору про закупівлю.
Про що ви дізнаєтесь
- Особливості складання річного плану закупівель, в тому числі і закупівель, які відбуваються на період 2024 року
- На що звертати увагу при внесенні інформації в оголошені відкритих торгів та помилки уповноважених осіб під час формування, внесення змін та оприлюднення змін до тендерної документації
- Помилки уповноважених осіб під час кваліфікації учасників: розглянемо практику ДАСУ та АМКУ та як правильно визначати переможця відкритих торгів та укласти договір про закупівлю
- Та багато іншого, детальніше в плані відеоуроку нижче
Спікери навчання
Анна Селютіна, експерт з публічних закупівель, досвід у закупівлях з 2016 року. Екс комерційний директор з питань публічних закупівель будівельної команії, екс головний редактор Радника в сфері державних закупвель. Автор статей та курсів з публічних закупівель. Незалежний експерт з публічних закупівель, партнер TNDR.
Марія Бречко, адвокат, практик закупівель. З 2002 року працювала в Рівнеоблененрго, досвід у галузі електроенергетиці більше 20 років. Здійснювала правовий супровід закупівель згідно з вимогами національного законодавства. Незалежний експерт з публічних закупівель, з командою TNDR.
Програма курсу
Підвищення кваліфікаціх складається із трьох етапів та включає три відеоуроки. Рекомендуємо проходити його протягом трьох днів, кожен день: самостійна робота у вигляді домашнього завдання, вивчення теоретичного матеріалу та розбір самостійного опрацювання завдань у відеоуроці. Перед кожним уроком рекомендуємо виконувати домашні завдання щоб якісно пропрацювати свої знання та підвищити рівень навичок.
Тривалість відеокурсу: 5 години 30 хвилин (відеоурок 1 - 2 години 45 хвилин, відеоурок 1 - 2 години 45 хвилин)
Уроки курсу
Намагайтесь виконати домашнє завдання перед проходженням відеоуроку. Проте якщо не виконаєте, нічого страшного в кожному уроці буде розбір.
Відеоурок 1. Підготовка до проведення відкритих торгів
Корисні посилання та презентації лектора за цим посиланням.
Відеоурок 2. Оприлюднення тендерної документації, змін до неї та розгляд тендерних пропозицій учасників
Корисні посилання та презентації лектора за цим посиланням.
Відеоурок 3. Визначення переможця, укладання договору про закупівлю та внесення зміни до нього
Корисні посилання та презентації лектора за цим посиланням.
пов'язані статті
30 жовт.
МТБ при закупівлях робіт: на що слід звернути увагу при встановленні зазначеного кваліфікаційного критерію30 жовт.
Гарантійні листи від учасника в складі ТП про дотримання певних умов, які будуть присутні під час виконання договору: чи доцільно вимагати29 жовт.
Способи перевірки цін на матеріальні ресурси, визначені підрядником у договорі про закупівлю29 жовт.
Чи може замовник скасувати своє рішення про відхилення тендерної пропозиції учасника або визначення переможцем учасника25 жовт.
Гарантійні листи в технічній специфікації та їх відсутність в складі ТП: відхиляємо чи надаємо 24 год на виправлення