Адміністративна відповідальність замовників у публічних закупівлях
Уповноважена особа під час виконання свої зобов’язань має не забувати про адміністративну відповідальність, яка визначена КУпАП. Саме тому так важливо постійно навчатися та вдосконалювати свої навички. Проте ніхто не застрахований від помилки. В цьому відеоуроці ми проаналізували, за які порушення передбачені штрафи та в якому розмірі, розглянули практику ДАСУ, а також проаналізували судову практику.
Відеоурок по запису навчання, що проводилось: 3 лютого 2023
Спікери навчання: Оксана Костенко, здійснює адвокатську діяльність з 2018 року. Загальний стаж роботи за юридичною спеціальністю понад 10 років. Має досвід роботи головою тендерного комітету, викладачем адміністративного права та процесу, начальником юридичного відділу підприємства замовника (що є актуальним при висвітленні теми зустрічі). Здійснюючи адвокатську діяльність, представляє інтереси замовників щодо оскарження висновків моніторингу, надає правову допомогу посадовим/службовим особам замовників під час притягнення їх до адміністративної відповідальності, надає правову допомогу та рекомендації щодо стратегії поведінки під час проведення слідчих дій щодо замовників, відстоює інтереси замовників при перевірках.
Питання, які розглядали на навчанні:
- Характеристика та опис кожного порушення, передбаченого частиною 1 статті 164-14 КУпАП, за яке передбачена адміністративна відповідальність
- Яка процедура притягнення до відповідальності за правопорушення, передбачені частиною 1 статті 164-14 КУпАП
- Актуальна практика висновків ДАСУ та аналіз судової практики
- Характеристика та опис кожного правопорушення, відповідальність, за які передбачена частинами 3-6 статті 164-14 КУпАП
- Яка процедура притягнення до відповідальності за правопорушення, передбачені частинами 3-6 статті 164-14 КУпАП
- Цікава практика висновків ДАСУ та аналіз судової практики
- Бонус плюс: добірка свіжої практики Верховного Суду (яка з урахуванням частин 5,6 статті 13 Закону України «Про судоустрій та статус суддів» є джерелом права), на користь замовників та її короткий аналіз
- Відповіді на запитання
Тривалість відеоуроку: 2 години 30 хвилин
Корисні матеріали та презентації лектора за цим посиланням
пов'язані статті
27 листоп.
Відповідальність у разі укладення договорів ЦПХ без застосування закупівельного законодавства01 листоп.
Чи буде вважатися порушенням після розірвання «допорогового» договору укласти новий «допороговий» договір16 верес.
Чи передбачена відповідальність за складення протоколу не у відповідності до положень НПА, в яких визначені вимоги до форми та змісту протоколу13 верес.
Особа, яка була внесена в реєстр корупціонерів не була піддана адміністративному стягненню згідно ст. 39 КУпАП: чи є підстави для виключення відомостей з реєстру НАЗК16 серп.
Чи може УО використовувати приватний КЕП фізичної особи та де отримати КЕП?