Відео

«24 години» на виправлення: розставляємо крапки над «і»

0
208

З 19.10.2022 змінилися підстави для оприлюднення повідомлення про виправлення невідповідностей. Такі зміни зумовлені воєнним станом та розроблені задля надання замовникам і учасникам ширших можливостей для взаємодії в контексті закупівельних процедур, а також для досягнення позитивного результату з огляду на ті численні труднощі, з якими наше суспільство зіштовхується у нових реаліях. Але ж у публічних закупівлях не може бути все так просто, чи не так? Відповідно й дана норма до сьогодні викликає більше запитань у закупівельній спільноті, ніж має відповідей. В цьому відеоуроці досліджуємо дане питання.

Відеоурок по запису навчання, що проводилось: 18 січня 2023

Спікери навчання: Анна Селютіна, експерт з публічних закупівель, досвід у закупівлях з 2016 року. Екс комерційний директор з питань публічних закупівель будівельної команії, екс головний редактор Радника в сфері державних закупвель. Автор статей та курсів з публічних закупівель. Незалежний експерт з публічних закупівель, партнер TNDR.

Питання, які розглядали на навчанні:

  1. Розбираємо законодавчу колізію щодо надання «24 годин» на виправлення
  2. Розділяємо тендерну документацію та вимоги замовника на блоки, аби правильно застосувати норму щодо виправлення невідповідностей
  3. Аналізуємо кожну підставу для надання «24 годин» на виправлення та розбираємо чому
  4. Аналізуємо випадки ненадання «24 годин» на виправлення
  5. Розглядаємо практику органу оскарження щодо «24 годин» на виправлення
  6. Розбираємо практику ДАСУ «24 годин» на виправлення
  7. Відповіді на запитання

Тривалість відеоуроку: 1 година 30 хвилин

пов'язані статті