Замовник не розмістив обґрунтування проведення замовником відкритих торгів без застосування електронного аукціону: порушення? Позиція ДАСУ

0
147

Розглянемо дане питання на прикладі моніторингу № UA-M-2024-04-08-000050, оголошення № UA-2024-03-25-008853-a

Витяг з висновку за результатами моніторингу: за результатами моніторингу процедури закупівлі та з урахуванням пояснення Замовника встановлено наступне.

Відповідно до пункту 37 Особливостей станом на дату проведення торгів, за обґрунтованим рішенням замовника відкриті торги можуть бути проведені без застосування електронного аукціону.

При цьому, оголошення про проведення відкритих торгів, що проводяться замовником без застосування електронного аукціону, повинно містити обґрунтування проведення замовником відкритих торгів без застосування електронного аукціону.

Згідно з інформацією, оприлюдненою в електронній системі закупівель, відкриті торги з особливостями за номером ID: UA-2024-03-25-008853-a відбулися без проведення електронного аукціону.

Разом з цим, на порушення пункту 37 Особливостей Замовник щодо процедури закупівлі UA-2024-03-25-008853-a не розмістив інформацію щодо обґрунтування проведення замовником відкритих торгів без застосування електронного аукціону.

Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень.

Останні новини