Учасником у наданій формі тендерної пропозиції не зазначено, який саме пропонується товар

1
71

Рішення колегії №17339-р/пк-пз від 30.10.2023, оголошення UA-2023-09-28-012188-a.

Витяг із рішення колегії: Додаток 2 Документації містить форму тендерної пропозиції, в якій зазначено, зокрема, найменування товару - Генератор дизельний. Документація не містить окремих вимог щодо зазначення торгової марки, виробника тощо у колонці найменування товару.

В складі Пропозиції Переможця містяться, зокрема:

- форма тендерна пропозиція від 02.10.2023 № 02.10.23-2 (файл "Форма тендерної пропозиції.pdf"), в якій зазначено, зокрема: найменування товару - Генератор дизельний.

- Лист-підтвердження технічних характеристик від 02.10.2023 №02.10.23-10 (файл "Лист-підтвердження технічних характеристик.pdf"), в якому міститься порівняльна таблиця технічних характеристик товара, що пропонує Переможець, Дизельний генератор WattStream WS33-WS з шафою АВР.

Скаржник не довів та документально не підтвердив, яким чином оформлення Пропозиції у наведений вище спосіб впливає на зміст пропозиції. Враховуючи наведене, зокрема, надані в складі Пропозиції Переможця документи, відсутні підстави для задоволення Скарги в цій частині.

Коментар: у даному випадку, який описаний у наведеному рішенні замовник правильно оцінив та розглянув документи учасника, так як у вимогах тендерної документації не містилося окремих умов щодо зазначення торгової марки, виробника тощо у колонці найменування товару саме у формі тендерної пропозиції учасника.

Останні новини

Публічна офертаПолітика конфіденційностіДля авторівКонтакти

© 2024 TNDR. Освітня платформа у сфері публічних (державних) закупівель. ТНДР.

Visa & Mastercard