Щодо наглядової ради Агенції оборонних закупівель

0
183

Міністерство оборони України повідомило, що «Агенція оборонних закупівель» оголосила через механізм спрощеної закупівлі в системі Prozorro відбір рекрутингової компанії, яка допоможе підібрати незалежних членів наглядової ради агенції

Кінцевий термін подання пропозицій: 13 березня 2024 року (07:00).

Наглядова рада складатиметься з п'ятьох членів – трьох незалежних та двох представників держави.

Зокрема, до компетенції наглядової ради належатиме:

  • погодження проєктів стратегії агенції, фінпланів та інвестпланів
  • встановлення показників ефективності діяльності директора, контроль виконання та оцінка результатів його діяльності
  • розгляд звіту директора та затвердження заходів за результатами його розгляду
  • затвердження кандидатур заступників директора
  • формування антикорупційної політики
  • призначення та припинення повноважень керівника підрозділу внутрішнього аудиту

Закупівля послуг рекрутингової компанії здійснюватиметься за кошти донора (кошти програми підтримки Спеціального радника з питань оборони Посольства Великої Британії в Києві, що фінансується британським).

На виконання меморандуму про співпрацю між «Агенцією оборонних закупівель» та громадською організацією «Фонд експертної підтримки врядування та економічного розвитку» закупівля оголошена виключно в частині оголошення та подання пропозицій. «Фонд експертної підтримки врядування та економічного розвитку» виступатиме замовником зазначених послуг, обере рекрутингову компанію та укладе з нею договір за межами електронної системи закупівель. Таким чином, державне підприємство Міністерства оборони України «Агенція оборонних закупівель» не буде безпосередньо укладати договір із рекрутинговою компанією. Спрощена закупівля буде завершена після закінчення періоду подання пропозицій.

Зміна менеджменту та запуск незалежної наглядової ради – необхідні кроки для якісного перезавантаження агенції. Мета цієї трансформації – вибудувати роботу закупівельної агенції, яка забезпечує ЗСУ озброєнням, за найкращими міжнародними стандартами корпоративного управління.

Джерело: mil.gov.ua

Останні новини

Публічна офертаПолітика конфіденційностіДля авторівКонтакти

© 2024 TNDR. Освітня платформа у сфері публічних (державних) закупівель. ТНДР.

Visa & Mastercard