НКРЕКП входить у регуляторну процедуру щодо перегляду тарифів для НЕК «Укренерго», на розподіл та для постачальників універсальних послуг на 2024 рік

0
218

16 листопада 2023 року НКРЕКП прийняла рішення про схвалення проєктів відповідних постанов про коригування тарифів на послуги з передачі електричної енергії, на послуги з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління НЕК «Укренерго», а також на послуги з розподілу електричної енергії із застосуванням стимулюючого регулювання, із застосуванням методології «Витрати+» та на послуги постачальників універсальних послуг на 2024 рік.

Зазначені проєкти постанов разом з обґрунтувальними матеріалами будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Регулятора з метою одержання зауважень і пропозицій.

«Сьогоднішніми рішеннями ми входимо в регуляторну процедуру щодо перегляду тарифів на передачу, диспетчеризацію, розподіл електроенергії та для постачальників універсальних послуг на наступний рік. Це дуже важливі питання для ринку, тому ми маємо відповідально поставитись до їх прийняття.

Звертаюсь до всіх стейкхолдерів взяти активну участь в обговоренні проєктів вказаних постанов та надати свої зауваження та пропозиції. Наголошую, що остаточні рішення будуть прийматись з урахуванням інтересів усіх сторін, зокрема, споживачів, держави та гравців ринку», - зазначив Голова НКРЕКП Костянтин Ущаповський.

Джерело: nerc.gov.ua

Останні новини