Мінфін оприлюднив проєкт наказу про внесення змін до порядку відкриття та закриття рахунків в Казначействі

0
96

Міністерство фінансів України відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» повідомляє про оприлюднення проєкту наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України» (далі – проєкт наказу). Із проєктом наказу можна ознайомитися на офіційному вебсайті Міністерства фінансів України за адресою: www.mof.gov.ua у рубриці «Законодавство / Проекти нормативно-правових актів / Проекти нормативно-правових актів у 2023 р.», або за цим посиланням.

Проєкт наказу розроблено відповідно до Бюджетного кодексу України, Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 375, та з метою удосконалення Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України.

Положення проєкту наказу спрямовані на гармонізацію та оптимізацію процесів та переліку документів, що застосовуються під час відкриття / закриття рахунків клієнтів в органах Казначейства та їх подальшого розрахунково-касового обслуговування, у тому числі дистанційного,  посилення відповідальності клієнтів та їх посадових осіб за інформаційну безпеку під час підключення та використання системи дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство». Зауваження та пропозиції до проєкту наказу надавати протягом 10 робочих днів з дня оприлюднення на офіційному вебсайті Мінфіну у письмовій та/або електронній формі за такими адресами: Міністерство фінансів України, вул. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008,
e-mail: homenko_al@minfin.gov.ua

Джерело: mof.gov.ua

Останні новини