Мінекономіки про оприлюднення звітів

0
76

На офіційному сайті Міністерства економіки України опубліковано оголошення про оприлюднення звітів. Департаментом сфери публічних закупівель та конкурентної політики Міністерства економіки України (далі – департамент) розміщуються звіти про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 16.05.2023 № 491 “Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України щодо проведення централізованими закупівельними організаціями публічних закупівель” та про повторне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2022 № 723 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 і від 28 лютого 2022 р. № 169”.

На виконання Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” департаментом здійснено заходи з базового та повторного відстеження результативності зазначених актів та складено відповідні звіти.

Звіти розміщуються на офіційному вебсайті Мінекономіки в мережі Інтернет у рубриці “Діяльність” підрубриці “Регуляторна діяльність” в розділі “Звіти про відстеження результативності прийнятих регуляторних актів”.

Зауваження та пропозиції до звіту просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення звіту на адресу:

Міністерство економіки України: 01008, Київ-8, вул. Грушевського, 12/2  або на адресу електронної пошти: dkruts@me.gov.ua

Державна регуляторна служба України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 або на адресу електронної пошти: inform@drs.gov.ua

Джерело: me.gov.ua

Останні новини

Публічна офертаПолітика конфіденційностіДля авторівКонтакти

© 2024 TNDR. Освітня платформа у сфері публічних (державних) закупівель. ТНДР.

Visa & Mastercard