Чи можна збільшувати суму договору про закупівлю у випадку, внесення збільшення тарифів?

0
229

Відповідно до пункту 17 Постанови 1178 договір про закупівлю за результатами проведеної закупівлі згідно з пунктами 10 і 13 цих особливостей укладається відповідно до Цивільного і Господарського кодексів України з урахуванням положень статті 41 Закону, крім частин другої - п’ятої, сьомої - дев’ятої статті 41 Закону та цих особливостей.

Пункт 19 Постанови 1178 передбачає, що істотні умови договору про закупівлю, укладеного відповідно до пунктів 10 і 13 (крім підпункту 13 пункту 13) цих особливостей, не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків, які визначені даним пунктом.

Однією із таких підстав для внесення змін до договору про закупівлю є підпункт 7 пункту 19 Постанови 1178 - зміни регульованих цін (тарифів). При цьому, дана норма при внесенні змін до договору про закупівлю не забороняє збільшувати суму договору.

Тому вносячи зміни до договору згідно даної підстави сторони можуть збільшувати суму договору про закупівлю.

Останні новини

Публічна офертаПолітика конфіденційностіДля авторівКонтакти

© 2024 TNDR. Освітня платформа у сфері публічних (державних) закупівель. ТНДР.

Visa & Mastercard