Проведення відкритих торгів для закупівлі електричної енергії. Особливості співпраці з ПОНом
Закупівля електричної енергії шляхом застосування відкритих торгів має свої етапи, кожен з яких передбачає проведення замовником певних дій та прийняття рішень. Одним із непростих етапів проведення торгів є розгляд пропозиції електропостачальників, так як на даному етапі замовнику потрібно досить ретельно перевірити всі документи, які вимагалися тендерною документацією на предмет їх наявності та інформації, яка зазначена учасником в таких документах. Також, під час розгляду пропозицій законодавець надав право електропостачальнику та визначив обов’язок для замовника виправити певні невідповідності у документах та інформації поданих у складі пропозиції таких учасників.
Помилка замовника на даному етапі може привести до досить негативних наслідків від оскарження рішень про відхилення пропозиції учасника до вимоги аудиторів розірвати договір про закупівлю укладений за результатами такої закупівлі. А вже після завершення закупівлі, знову ж таки замовник може зіштовхнутися із питанням зміни постачальника якщо за результатами закупівлі буде визначений переможцем «новий» постачальник, тобто той з який замовник не перебував у договірних відносинах.
Тому, в цьому відеоуроці на сам перед вчились, як то кажуть «на помилках інших закупівельників» і аналізували існуючу практику моніторингів закупівлі та рішень органу оскарження щодо (не) правомірності надання 24 години на усунення невідповідностей у інформації та документах електропостачальників, (не) правомірне відхилення пропозиції або визначення переможця закупівлі тощо. Також, розглядали як безболісно пройти порядок зміни постачальника та у разі якщо замовник потрапив до ПОНа, як з таким учасником ринку співпрацювати.
Корисні матеріали та презентація по відеоуроку за посиланням.
Останні матеріали
03 квіт.
Закупівля вугілля: що потрібно врахувати замовникам, щоб уникнути скарги до АМКУ03 квіт.
Що варто відносити до твердого палива?03 квіт.
Що варто врахувати при встановленні технічних та якісних характеристик згідно національних стандартів при закупівлі електричної енергії03 квіт.
Встановлення технічних вимог до предмета закупівлі згідно національних стандартів щодо газу скрапленого для комунально-побутового споживання та промислових цілей03 квіт.
Чи може замовник на підтвердження технічних та якісних характеристик предмета закупівлі вимагати документи, які не передбачені національними стандартами для товарів, які передбачені пунктом 29 Особливостей?
Зміст
- §Про відеокурс
- 1.Загальні правила та окремі види закупівлі електричної енергії та супутніх послуг
- 2.Підготовка до проведення закупівлі електричної енергії шляхом застосування відкритих торгів
- 3.Проведення відкритих торгів для закупівлі електричної енергії. Особливості співпраці з ПОНом
- 4.Зміна умов договору про постачання електричної енергії споживачу