Додаткові нюанси щодо визначення предмета закупівлі 

0
98

Звісно ж не завжди процес визначення предмета закупівлі протікає гладко. Іноді замовники стикаються з вельми неоднозначими ситуаціями, тож пропонуємо пібдірку матеріалів, які допоможуть віднайти рішення для декількох із них. 

Під час визначення предмета закупівлі, закупівельнику необхідно зрозуміти до якого виду предмета закупівлі можна його віднести: товару, послуг чи робіт. А тому для початку пропонуємо проаналізувати у яких випадках замовник має змогу поєднати різні види предметів закупівлі в межах однієї закупівлі, не порушуючи при цьому законодавчих вимог, і зробити це можна за допомогою матеріалу: 

Аналізуючи законодавчі норми, під час укладення договору про закупівлю, замовник не має змоги поєднати декілька різних предметів в межах однієї закупівлі. А от чи може замовник скористатись такою можливістю під час укладення прямого договору та на які додаткові нюанси варто звернути увагу при цьому, пропонуємо розглянути у статті: 

Ще одним питанням, з яким час від часу стикаються закупівельники, є те яким чином необхідно визначити предмет закупівлі, якщо закуповувати його будуть за додатково виділені або зекономлені кошти. Пропонуємо ознайомитись із двома матеріалами, які підкажуть чи є такого роду обставини достатньою підставою для визначення такого предмета, як «нового предмета закупівлі»: 

Також пропонуємо заглибитись у аналіз аспектів здійснення закупівлі послуг з поточного ремонту за декількома будинками, що зареєстровані за однією і тією ж адресою. Тож у запропонованій статті відображена відповідь на питання чи варто розглядати такі будинки, як окремі об’єкти, і відповідно як окремі предмети закупівлі: 

#планування закупівель#предмет закупівлі

Останні матеріали

Зміст

Публічна офертаПолітика конфіденційностіДля авторівКонтакти

© 2024 TNDR. Освітня платформа у сфері публічних (державних) закупівель. ТНДР.

Visa & Mastercard