Статті

Закупівля товарів, робіт або послуг на умовах співфінансування в рамках проєктів

0
163

У статті «Закупівля товарів, робіт або послуг за грантові кошти» ми розібралися як замовникам здійснювати закупівлі за грантові кошті, якими нормативно-правовими актами керуватися та проаналізували алгоритм дій замовників. У цьому матеріалі розглянемо як замовникам здійснювати закупівлі у випадку співфінансування.

Статтею 6 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон) визначення положення щодо міжнародних зобов'язань України у сфері закупівель. Зазначеною статтею Закону визначено, що якщо міжнародним договором України, згоду на обов'язковість якого надано Верховною Радою України, передбачено інший порядок закупівлі, ніж визначений цим Законом, застосовуються положення міжнародного договору України, з урахуванням принципів, встановлених у частині першій статті 5 цього Закону.

Закупівля товарів, робіт і послуг на умовах співфінансування в рамках проєктів, що реалізуються за рахунок кредитів, позик, грантів організацій, зазначених у частині другій цієї статті, здійснюється згідно з правилами і процедурами, встановленими цими організаціями, а в разі невстановлення таких правил і процедур - відповідно до цього Закону.

Що ж таке співфінансування?

За визначенням, наведеним у «Словнику фінансово правових термінів»  фінансування – це:

пов'язані статті