Статті

Що має містити договір про технічне обслуговування та / або ремонту автомобіля

0
364

При здійсненні закупівель послуг з технічного обслуговування та / або ремонту автомобіля договір на підставі якого буде відбуватися виконання таких послуг має важливе значення. Замовники готуючи проєкт договору про закупівлю, як правила враховують загальні норми цивільного та господарського кодексів, які визначають істотні умови та у разі укладання договору про закупівлю за результатами відкритих торгів також враховують спеціальні норми закупівельного законодавства, які пов’язані з підставами внесення змін до істотних умов договору. При цьому замовниками не завжди враховують інші істотні умови договору про закупівлю, які визначенні окремими нормативно-правовими актами та які є необхідними для договорів певного виду, а на це спрямовують замовника положення статті 638 Цивільного кодексу України (надалі – ЦКУ). І так, у даному матеріалі проаналізуємо спеціальні законодавчі норми та наведемо умови, які є істотними та необхідними для такого виду договору як «договір про технічне обслуговування / або ремонт автомобіля».

Які нормативно – правові акти встановлюють вимоги до договору про технічне обслуговування / або ремонт автомобіля?

Задля відповіді на дане питання звичайно, розпочати потрібно із норм ЦКУ та Господарського кодексу України (надалі - ГКУ). Ми уже згадували про статтю 638 ЦКУ, яка визначає окремі положення та якою передбачено, що договір є укладеним, якщо сторони досягли згоди з усіх істотних умов договору. Істотними умовами договору є умови про предмет договору, умови, що визначені законом як істотні або є необхідними для договорів даного виду, а також усі ті умови, щодо яких за заявою хоча б однієї із сторін має бути досягнуто згоди.

Фактично законодавець у наведеній нормі визначив чотири особливості, які спрямовують замовника для визначення істотності умов будь-якого договору, а саме істотними умовами є:

пов'язані статті