Статті

Нові рішення НКРЕКП про встановлення регульованих тарифів

2
1093

Замовники, які здійснили закупівлю послуги з розподілу електричної енергії, як окремої послуги або така послуга отримується в рамках виконання договору про постачання електричної енергії споживачеві мають звернути увагу, що на черговому засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (надалі – НКРЕКП, Регулятор), 23.05.2023 були прийняті зміни до окремих постанов НКРЕКП, які встановлюють тарифи на послугу з розподілу електричної енергії.

Такі зміни звичайно потягнуть за собою зміну істотної умови договору в частині ціни на послугу з розподілу електричної енергії або ціни 1кВт.год електричної енергії, у разі якщо така послуга закуповувалася разом із електричною енергією, як товаром. У даному матеріалі наведемо постанови до яких внесенні зміни до тарифів, а до яких ні, тобто тарифи які залишається незмінним, також проаналізуємо чи змінюється ще одна складова 1 кВт. тариф на послугу з передачі електричної енергії.

Що ж прийнято на засіданні НКРЕКП 23.05.2023?

На засіданні НКРЕКП 23.05.2023 були прийняті зміни до деяких постанов НКРЕКП, яким встановленні тарифи на послугу з розподілу електричної енергії. І такі зміни відбулися досить цікавим чином, для окремих суб’єктів господарювання, які провадять господарську діяльність з розподілу електричної енергії (надалі – ОСР) такі тарифи змінені та різні період, а окремим ОСР залишені на тому ж рівні до 30.06.2023. Тому, розбираємося, які тарифи та в які періоди, та для кого встановлені.

№ 1. Тарифи на послугу з розподілу електричної енергії, які діють з 01.06. по 30.06.2023 (включно). Зведений реєстр тарифів опублікований на сайті НКРЕКП від 25.05.2023 та з яким можна ознайомитися за посиланням.    

пов'язані статті